Bizden Haberler

Psikolojik Danışmanlık Hizmetimiz Başlamıştır


Psikolojik Danışman:Pervin Karadayı
 Özgeçmişi;

Liseyi Arifiye Anadolu Öğretmen lisesinde tamamlamıştır.Lisans eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik alanında tam burslu bir biçimde  “Yüksek Onur Öğrencisi”olarak tamamlamıştır.Aynı zamanda İstanbul Medipol Üniversitesi çift anadal programı kapsamında Çocuk Gelişimi bölümünde eğitimine devam etmektedir.İlgi alanı dahilinde Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Aşçılık Programında öğrenimini sürdürmektedir.

Psikolojik Danışma Ve Rehberlik alanı kapsamında lisans döneminde Rehberlik Ve Araştırma Merkezi Ve Milli Eğitim Bakanlığı rehberlik servisleri alanında staj çalışmaları gerçekleştirmiştir.Staj programı kapsamında öğrenci ve veli semineri çalışmalarında bulunmuştur.Çocuk Gelişimi alanında İstanbul Ve Sakarya illeri olacak şekilde okul öncesi kurumlarda stajlarını tamamlamıştır. Lisans eğitiminin son senesinde Uluslararası bir firmada Endüstriyel Psikoloji alanında stajyer psikolojik danışman görevini üstlenmiştir.


Lisans eğitimi boyunca görme engelli bireylere kitap okuma,Çorbada Tuzun Olsun Derneği öncülünde evsiz bireylerle çalışma gibi sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır.Lisans eğitimi kapsamında “Özel Öğrenme Güçlüğü ve  Dikkat Eksikliği  Ve Hiperaktivite Bozukluğu”dersleri almış ve bu alanda öğrencilerle çalışma fırsatı bulmuştur.

Türk Psikolojik Danışma Ve Rehberlik Derneği üyesidir.UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği Üyesidir.Dernek kapsamında Sakarya Koordine Ekibinde aktif görev almaktadır.

Aldığı eğitimler doğrultusunda Sakarya Özel Eğitim merkezinde çocuklar,ergenler ve ebeveynler ile seans yürütmektedir

.

Whatsapp Destek

Destek Hattı

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?